STRONA GŁÓWNA

DLA ZDROWIA I URODY

 

Terapeutka oferuje również oparte na tradycyjnych technikach wschodu, ziołach, suplementach oraz homeopatii usługi poprawiania urody:

 

  • niwelowanie zmarszczek chińską technika igłową - metoda ta skutecznie stymuluje prace całego organizmu oraz spłyca a z czasem niweluje zmarszczki, ujędrnia skórę i podnosi kontur twarzy

  • świecowanie uszu w celu higieniczno-kosmetycznym - metoda tak bezpieczna jak skuteczna, pod warunkiem, że terapeuta potrafi wykluczyć: guza mózgu, tętniaka mózgu, a także ocenić po której stronie głowy w chwili przystępowania do zabiegu ciśnienie płynów mózgowo-rdzeniowych jest wyższe a po której niższe - od tego zależy wybór ucha od którego zabieg należy rozpocząć. Brak powyższych umiejętności zagraża klientowi wylewem krwi do mózgu, wylewem krwi do gałki ocznej, wielodniowymi zaburzeniami równowagi.

  • naturalne kosmetyki do pielęgnacji twarzy, szyi, dekoltu oraz całego ciała wykonywane na indywidualne zamówienie
    KREMY, PEELINGI, MASECZKI, BALSAMY na bazie ziół, suplementów oraz preparatów homeopatycznych

  • makijaż permanentny - technika wprowadzania naturalnych pigmentów w powierzchowne powłoki skóry, dająca efekt trwałego makijażu. Zabieg należy powtórzyć po upływie od pół roku do roku dla utrwalenia efektu i korekty. Efekt utrzymuje się do 4 lat. Klasyczne podejście do makijaży permanentnego polega na upiększeniu i naturalnym wyglądzie klienta. Nie praktykuje się tatuażu permanentnego do uzyskania efektu makijażu wieczorowego. Techniki tej używa się również do odtwarzania brwi i uzupełniania braków w owłosieniu głowy (np. przy łysieniu plackowatym), a także do odtwarzania brodawek sutkowych po mastektomii.

  • tatuaż artystyczny - wykonuje Magdalena Maria Węgrzyn - córka terapeutki, absolwentka ASP we Wrocławiu; rzeźbiarka, malarka, graficzka posługująca się autorskimi technikami. Posiada ku temu odpowiednie uprawnienia zawodowe. Do wykonywania tatuażu używany jest sprzęt renomowanej niemieckiej marki CHEYENNE HAWK.

naturoterapiawroclaw.pl © 2014   Wszelkie prawa zastrzeżone.   Projekt strony: Dobrzesprzedane.pl Justyna Wolniewicz-Borkowska