O TERAPEUTCE

Terapeutka ma wieloletnie doświadczenie zawodowe. Diagnozuje i leczy bazując na wschodnich systemach diagnostycznych i terapeutycznych ponad 20 lat.

W wielu sondażach i rankingach jest zaliczana do grona 50 najlepszych uzdrowicieli w kraju. Świadczy o tym wiele publikacji prasowych i książkowych. Niektóre z nich to: Numer specjalny tygodnika „Kulisy" pt.  "100 najlepszych uzdrowicieli polskich", „Najwięksi polscy uzdrowiciele" – pod redakcją Barbary Hołub, „Polscy mistrzowie uzdrawiania" - Bogdan Nowak. Terapeutka była konsultantką merytoryczną w książce pt. "To nie cud" pod redakcją Aleksandry Szarek-Barygi w czterech dziedzinach medycyny wschodu. W publikacji tej można przeczytać również o osiągnięciach Katarzyny Nadziei Węgrzyn w leczeniu i diagnozowaniu. Tytuł książki został zaczerpnięty przez redaktorkę z rozmowy z terapeutką, która podkreśla, że efekty uzyskiwane naturalnymi metodami leczenia nie są cudem, a jedynie wynikiem rzetelnej, racjonalnej wiedzy. (Terapeutce materiał nie został przedstawiony do autoryzacji, mimo to, jest interesującym przeprowadzeniem czytelnika przez podstawy kilku dziedzin medycyny wschodu).

 

Terapeutka niezrzeszona w żadnym ze stowarzyszeń skupiających bioenergoterapeutów, naturoterapeutów, radiestetów… choć sama jest również m.in. radiestetą, ponieważ nie utożsamia się z tymi niejednorodnymi środowiskami, okrytymi "złą sławą" (zdaniem terapeutki najczęściej zasłużenie).

 

W diagnozowaniu i leczeniu stosuj najwyższe standardy etyczne.

Nie zaleca zaprzestania leczenia u lekarzy, nie proponuje odstawienia przyjmowanych leków zaordynowanych przez lekarza.

Nie daje 100% gwarancji na wyleczenie, tak jak nie daje jej medycyna akademicka, gdyż jest to nieuczciwe, nieracjonalne i nieetyczne.

 

 

Zachęcamy do dzielenia się opiniami
na temat pracy terapeutki na:

 

STRONA GŁÓWNA

NAUCZYCIEL ZAWODU

terapeutka ma długoletnią praktykę zawodową
w nauczaniu wielu przedmiotów z dziedziny naturoterapii:

 • refleksologia (metoda starochińska oraz współczesna),
 • akupresura korpuskularna,
 • masaż japoński Shiatsu,
 • masaż tybetański,
 • ayurweda hinduska
  (doktryna filozoficzna oraz techniki terapeutyczne),
 • leczenie metodą Polarity
  (m.in. bioenergoterapia - Polarity)
 • świecowanie uszu

 

Swoją wiedzą i doświadczeniem dzieliła się w sieci Szkół Policealnych „Biostudio" Macieja Orła (szkół z uprawnieniami szkół publicznych) z siedzibą główną we Wrocławiu oraz oddziałami w Wałbrzychu, Zielonej Górze, Jeleniej Górze i Opolu.

W pracy dydaktycznej terapeutka wykorzystuje techniki zapamiętywania oraz zasady kontaktów interpersonalnych, z którymi zapoznaje swych studentów, co gwarantuje efektywność korzystania
z wykładów teoretycznych, a także daje absolwentowi wiedzę z dziedziny komunikacji międzyludzkiej i sprawdziło się na przestrzeni lat pracy dydaktycznej, jako doskonałe uzupełnienie autorskiego programu nauczania.

 

W ofercie również:

 • kursy świecowania uszu (teoria i praktyka),
 • kursy masażu reflektorycznego stóp,
  (metoda starochińska oraz współczesna),
 • kursy stawiania baniek tradycyjnych,
 • kursy masażu bańką chińską,
 • kursy bioenergoterapii metodą Polarity.

KURSY INDYWIDUALNE I GRUPOWE.

naturoterapiawroclaw.pl © 2014   Wszelkie prawa zastrzeżone.   Projekt strony: Dobrzesprzedane.pl Justyna Wolniewicz-Borkowska