OPINIE PACJENTÓW O TERAPEUTCE

 Witam, jesteśmy w trakcie terapii u Pani Kasi. Synek ma autoagresję stawów. Z dnia na dzień jest coraz lepiej. Dziecko przestało utykać i skarźyć się na ból stawów, zaczęło biegać. Jesteśmy pełni nadziei i zamierzamy kontynuować terapię u Pani Kasi. Stosowane przez nią metody leczenia są bardzo skuteczne. Często okazują się także doskonałą alternatywą dla coraz mniej skutecznej medycyny tradycyjnej, która leczy jedynie objawy choroby, a nie jej przyczynę. Polecam terapię u Pani Kasi wszystkim zrezygnowanym matkom chorych dzieci i wierzę, że otrzymają skuteczną pomoc.

 

Wystawiona 26-06-2017 22:59 przez Mama 6 letniego chłopca

 

 

 

Witam serdecznie. Chciałam się z państwem podzielić z moimi problemami zdrowotnymi a zarazem wyleczeniem przez P. Katarzynę.Od paru lat choruję na alergie, bóle żołądka(refluks) i zapalenie jelita. Z roku na rok choroby postępowały. Lekarze nie mieli już na mnie pomysłu.Różne badania testy kończywszy na szczepionkach przyjmowanych w Niemczech.Rezultat jaki? Oczywiście żaden, wręcz mam śmiałość mówić, że gorzej się czułam i objawy się pogarszały zwłaszcza alergia na pyłki brzozy i traw. Jak to lekarze powiedzieli zwyczajnie, początek astmy oskrzelowej. Więc postanowiłam wszystko postawić na jedną kartę i leczyć się naturą. Wszystkie drogi zaczęły prowadzić mnie do P.Katarzyny Węgrzyn. Nie wiem jak to określić ,ale intuicja podpowiadała mi właśnie, że do tej osoby muszę trafić.Wcześniej bardzo dużo czytałam w internecie opinii, moje własne przemyślenia. I tak w lutym 2017 trafiłam do P. Kasi. Przecudownej ciepłej, wrażliwej kobiety. Zdiagnozowała mnie i wszystko się potwierdziło. Postanowiłam leczyć się. I co? Zaskoczenie dla wszystkich. I dla mnie też.Po akupunkturze już przestałam brać leki na żołądek i jelita.Czułam sie jakbym narodziła sie na nowo. Potem zostało wdrożone leczenie ziołami, suplementacja witaminowa i homeopatia.Z dnia na dzień czułam się coraz lepiej. Czekałam ze strachem na wiosnę i w sumie nie potrzebnie. Bo pyłki brzozy i traw nie są mi straszne. Śmieję się,że mnie pokochały albo Ja je.Nie potrzebuję już sterydów wziewnych i miejscowych, kropli do oczu i tabletek. Myślę że przekonałam Państwa że natura jest piękna i zdrowa tylko trzeba się odważyć. Codziennie spożywamy leki , czyli chemię. I mówią nam że tak trzeba.Natura jest piękna , ale nie wybacza, gdy zatruwamy się i robimy spustoszenie w organizmie.Więc z całego serca polecam P.Katarzynę Węgrzyn. Dziękuje za wszystko, za spędzone chwile ,za mądre porady. Życzę tego sobie i państwu aby otaczać się takim ludzmi i energią jaką darzy P. Kasia :-)

 

Wystawiona 14-06-2017 13:19 przez Kasia.Ż

 

 

Moja 4letnia córka z dnia na dzień przestała trzymać mocz i przez dwa miesiące lekarze nie byli w stanie jej pomóc. Nikt nie potrafił tego zdiagnozować, a konsultowaliśmy to z wieloma lekarzami różnych specjalizacji. Na szczęście trafiliśmydo Pani Kasi, która po dogłębnej analizie określiła przyczynę choroby. Już w trakcie pierwszej serii zabiegów nastąpił postęp i córka moczyła się coraz rzadziej. Po niecałym miesiącu leczenia (masaże stóp, nasiadówki z ziół, leki homeopatyczne i suplementacja witaminami i minerałami) córka przestała się moczyć. Pani Kasia ma bardzo dobre podejście do dzieci, a przede wszystkim jest świetnym specjalistą, który potrafi wyleczyć nieuleczalne. Polecam z całego serca.

 

Wystawiona 14-01-2017 14:20 przez Anna Komorowska

 

 

 

 

Podzielę się swoją opinią o umiejętnościach P.Katarzyny Węgrzyn.W 2000r trafiłem w ręce p.Kasi i po dokładnym zbadaniu moich stóp stwierdziła że choruję na raka prostaty.Wysłała mnie do lekarza, zrobiono mi biopsję i potwierdzono diagnozę. Oczywiście operacja w Warszawie u najlepszego chirurga i kiedy materiał pooperacyjny wrócił z labolatorium okazało się że wszystkie komórki rakowe są martwe. Na operację czekałem sześć miesięcy i w międzyczasie miałem trzy wizyty u p.Katarzyny i moim zdaniem to ona doprowadzła do tego że komórki rakowe prostaty były martwe a operacja była zbędna. Niestety po raz drugi nie robiono mi biopsji bo czegos takiego się nie praktykuje. Moim zdaniem to te trzy wizyty u p.Katarzyny przyczyniły się do zniszczenia komórek nowotworowych. Polecam z całego serca umiejętności .p.Katarzyny Węgrzyn

 

Wystawiona 09-06-2015 22:38 przez Napieralski Marian

 

 

 

 Już drugi raz Pani Katarzyna przywróciła mi zachwianą gospodarkę hormonalną w organizmie. Dzięki zabiegom u Pani Katarzyny mogę cieszyć się już dwuletnią córką, choć lekarz planował już usunięcie jajnika z powodu torbielowatości, a teraz po przebytej ciąży Pani Kasia przywróciła mi menstruację, bez inwazyjnych kuracji hormonalnych. Wizyty są przemiłym urozmaiceniem dnia, Pani Katarzyna jest pełną ciepła osobą i na pewno w razie problemów będę korzystać z mądrości Pani Katarzyny.

 

Wystawiona 18-02-2015 18:09 przez Paulina

 

 

 

 Szlachetne zdrowie, nikt się nie dowie jak smakujesz, aż się nie zepsujesz no właśnie schemat leczenia w medycynie akademickiej jest jeden tabletka lub skalpel i żadnej alternatywy. W ubiegłym roku byłam u lekarza i okazało się, że będę miała kolejną operację usuwania torbieli na jajniku, kiedy to usłyszałam byłam załamana nie wiedziałam co mam robić za radą lekarza pojechałam do szpitala, gdzie wyznaczono mi dość odległy termin operacji. Jednak wizja operacji nie podnosiła mnie na duchu zaczęłam szukać jakiegoś punktu zaczepienia w internecie, porady były różne ale żadna jakoś mnie nie przekonała do momentu kiedy trafiłam na stronę favore. Zaciekawiona zawartą tam informacją zadzwoniłam do Pani Katarzyny Węgrzyn i tak zaczęła się moja przygoda z naturoterapią. Podczas diagnozy dowiedziałam się bardzo wiele ciekawych informacji o swoich dolegliwościach a podczas trwania terapii byłam zaskoczona jakie zmiany zachodzą w moim organizmie. Po każdej wizycie u Pani Kasi czułam się coraz lepiej a po wizycie u lekarza, który ze zdziwieniem i nie dowierzaniem powtarzając badania stwierdził, że jestem zdrowa poczułam jak wypełnia mnie uczucie szczęście chciałam skakać z radości. Od spotkania Pani Kasi zmieniło się moje nastawienie do lekarzy, reklam z tabletkami uzdrawiających wszystko. Jestem pełna podziwu i uznania dla wiedzy i profesjonalizm jakiego doświadczyłam ze strony Pani Kasi to wspaniały człowiek pełen empatii, wiary, zrozumienia, zaangażowania. Bardzo dziękuję i polecam wszystkim korzystania z tak skutecznej i bezpiecznej terapii.

 

Wystawiona 15-03-2014 12:17 przez Żaneta

 

 

 Pani Katarzyna zdiagnozowała mnie całkowicie trafnie ! - Potwierdziły się diagnozy lekarzy - te z USG i rezonansu magnetycznego ! Do tego dowiedziałem się o stanie swojego zdrowia rzeczy, które potwierdzały się w moich objawach chorobowych, a których lekarze nie umieli nazwać i leczyć, a były bardzo uciążliwe. pierwszy raz spotkałem się z osobą, która posiada tak ogromną wiedzę i umiejętności ! Wyrażałem swój zachwyt na temat tego, co robi, a Ona powtarzała, że to nie cuda, ale zwykła wiedza i umiejętności. Pani Katarzyna wyleczyła mnie na przestrzeni trzech lat z kilku poważnych chorób, tj. przewlekłego zapalenia zatok, niewydolności wątroby, problemów z prostatą i bezsenności. Z przykrością stwierdzam, że osoba, która poleciła mi Panią Katarzynę, nie zamieściła tu swojej opinii, chociaż została przez Panią Katarzynę wyleczona z bardzo poważnej choroby ! Sześć osób z jej rodziny zostało wyleczonych przez panią Katarzynę i żadna z tych osób nie podziękowała na tym forum, a przecież adres tej strony otrzymaem od tej znajomej i zapoznałem się z nią przed diagnozą u Pani Katarzyny. Zrozumiałem, że ludzka wdzięczność to rzecz względna. Miałem cztery serie akupunktury, dietę opracowaną dla mnie, byłem leczony ziołami, preparatami homeopatycznymi i tzw. suplementacją celowaną - wszystko to dało zamierzone efekty. Polecam i serdecznie dziękuję za wyleczenie. Maciej W.

 

Wystawiona 16-09-2013 03:46 przez Maciej W.

 

 

 Powiększam grono fanów Pani Katarzyny, albowiem jej wkład fizyczny, psychiczny i duchowy doprowadził do mojego uzdrowienia, a lekarz wpisał mnie już w kolejkę na operację usuwania torbieli na jajniku. Pani Katarzyna poświęca chorym tyle czasu ile tego potrzebują. Posiada ogromną wiedzę z zakresu naturoterapii w różnych jej dziedzinach i potrafi je łączyć w sposób dający najlepsze rezultaty. W razie ewentualnych problemów zdrowotnych z pełnym zaufaniem oddam się w ręce Pani Katarzyny.

 

Wystawiona 01-07-2012 23:10 przez Paulina (83.8.250.*)

 

 

Pani Katarzyna Węgrzyn zdiagnozowała mnie,stwierdzam całkowitą trafność tej diagnozy. Stwierdziła Ona m.in. że mam bliznę na głowie o której nie informowałem to dodatkowo przekonało mnie o umiejętnościach Pani Katarzyny a także o nie znanych mi dotąd możliwościach diagnostycznych które daje ajurweda. Dotychczas nie zdawałem sobie sprawy jak precyzyjnym narzędziem mogą być starożytne naturalne techniki. Poddałem się również nastawianiu kręgosłupa. Przyznaje zabieg sam w sobie bardzo przyjemny i co najważniejsze skuteczny, Pani Katarzyna trwale zlikwidowała długotrwały ból. Dziękuję. Szacunek. Pozdrawiam. Bartosz Radziszewski

 

Wystawiona 28-01-2012 16:12 przez Bartosz Radziszewski

 

 

 

 Polecam usługi Pani Katarzyny Węgrzyn.Przez lata chorowałam na przewlekłe zapalenia płuc,zapalenia oskrzeli i anginy.W 1999 roku trafiłam na leczenie do pani Katarzyny i w ciągu 28 dni za pomocą akupresury pozbawiła mnie problemu-przestałam chorować.W 2010 miałam cysty na jajniku.Pani Katarzyna usunęła je tą samą techniką w dwa tygodnie.Jestem jej bardzo wdzięczna gdyż dzięki niej uniknęłam operacji.Gorąco polecam!

 

Wystawiona 05-01-2011 20:36 przez Magdalena W.

 

 

 

 Pani Katarzyna Węgrzyn to wielki skarb do leczenia obecnych chorób,które leczy ziołami ,suplementami oraz akupunkturą DIAGNOZA JEST ZAWSZE 100%WYLECZENIE RÓWNIEŻ.Dzięki Pani Katarzynie zawdzięczam swoje zdrowie jak również wygląd pomimo swojego wieku.Wszelkie moje dolegliwości potrafi usunąć swoimi sposobami bezpowrotnie w krótkim czasie gdy zachodzi taka potrzeba jestem jej za to wszystko bardzo wdzięczna.

 

Wystawiona 05-03-2010 21:49 przez Garbarz Józefa

 

 

 

 Pani Katarzyna Węgrzyn pomaga z ogromną skutecznościa w różnych dolegliwościach mnie i mojej rodzinie. Już dwa razy - w roku 2001 i 2009 -na skutek wykonywanych przez Nią masaży stóp oraz dobranych suplementów i homeopatii bezboleśnie pozbyłam się stwierdzonych przez lekarzy kamieni w nerkach. Dzięki przeprowadzonej akupunkturze i ustawianiu kręgosłupa przestały mi dokuczać bóle szyi, wywołane dyskopatią kręgów. Z pomocy Pani Katarzyny korzysta także mój mąż. Za każdym razem, gdy zgłaszamy się z kolejną przypadłością z pełnym zaangażowaniem wsłuchuje się w zgłaszany problem, znajduje rozwiązanie i potrafi nas przekonać, byśmy przeprowadzili całe zalecone przez Nią postępowanie. Za to właśnie cenimy Ją i szanujemy.

 

Wystawiona 01-03-2010 19:09 przez Iwona F

 

 

 

 Zwyrodnienie stawów -usłyszałam od lekarza.Sprawność ruchowa będzie coraz mniejsza,pojawi się opuchlizna.Zaproponowano mi zastrzyki ze sterydami na zlikwidowanie bólu,bo na wyleczenie w wieku sześćdziesięciu trzech lat nie powinnam liczyć. Dostałam zastrzyk,po którym czułam się słaba i nieswoja,i zdecydowałam nie brać tego już więcej.Pomysłu na wyleczenie jednak nie miałam,ale moja córka dosłownie poinformowała mnie,że dostałam termin u pani Katarzyny Węgrzyn na diagnozę,przez telefon.Powinnam,pomyśli ktoś niezorientowany,mieć mnóstwo pytań,ale pani Kasia leczyła moją córkę,i wiedziałam,że obie wiedzą co robią. Nie myliłam się! - Dostałam zalecenia połykania witamin i pani Kasia zrobiła specjalnie dla mnie maść,którą miałam wsmarowywać co najmniej dwa razy dziennie w bolące stawy. Minęło kilka miesięcy i kolano przypomina mi czasem o sobie,kiedy czas na zmiane pogody.Mogę chodzić po schodach i nie utykam na prostej drodze.Nie boli mnie. Ogromnie dziękuje. Barbara Walkiewicz

 

Wystawiona 27-02-2010 10:06 przez Barbara Walkiewicz

 

 

 Proszę Państwa chętnie podzielę się moją opinią. Otóż do Pani Kasi jeżdżę drugi rok,a to dlatego :w pierwszej połowie 2008 roku stwierdzono u mnie tzw. "cieśń nadgarstka".Otrzymałam skierowanie na operację. Niestety nie pojechałam w stronę Wrocławia/na operację/,tylko w stronę Lądka Zdroju. Po wnikliwym badaniu Pani Kasia wykluczyła diagnozy lekarskie,a oczywiście stwierdziła inne zwiazane z neurologią i przewodem pokarmowym łącznie z helikobakter pylori. Z chorób tych zostałam pięknie wyleczona. Natomiast obecnie żegnamy się z cystą w miejscu którym jajowód łączy się z jajnikiem. Należy dodać, że z tą dolegliwością byłam u lekarzy ginekologów. Badali mnie ginekologicznie łącznie z USG+wywiad - diagnoza lekarska = wszystko w porządku. Proszę sobie wyobrazić jaką trzeba mieć wiedzę i zapewne szósty zmysł, aby diagnoza na podstawie stref reflektorycznych stóp była celna. Wszystko to posiada Pani Katarzyna Nadzieja Węgrzyn Specjalista Wschodnich Metod Leczenia. Proszę Państwa jest jeszcze bardzo ważna sprawa, którą należy szczególnie podkreślić Pani Kasia własnoręcznie robi kremy do twarzy w zależności od cery. Obecnie używam,stwierdzam że jest fantastyczny. Zmarszczki jakby żelazkiem wyprasował, cera aksamitna / używałam kremów z Artristy-prestiżowa marka kosmetyków na świecie/. Wniosek nasuwa się jeden : po zdrowie i urodę do Pani Kasi. Serdecznie pozdrawiam i uśmiech przesyłam

 

Wystawiona 18-12-2009 09:30 przez Sławka

 

 

 

 Opinia dotycząca pani Kasi może być tylko jedna jest genialna.Przyjechałem do pani Kasi z okropnymi bólami głowy a dodatkowo miałem problem z nadmiernym poceniem stóp.Diagnoza była bardzo szczegółowa, więc nie podam dokładnych szczegółów, ale okazało się że przyczyna leży między innymi w chorej wątrobie.Leczenie u pani Kasi przyniosło 100% wyniki nie mam bólów głowy,nie pocą mi się nogi i czuje się świetnie. Jakiś czas później źle podniosłem ciężar i wyskoczył mi dysk w kierunku brzucha.Nie moglem prawie chodzić.Przyjechałem do pani Kasi, a ona wstawiła mi dysk.Normalnie to lekarze proponowali usunięcie operacyjne beznadziejna sytuacja.Do dziś nie narzekam na plecy. Polecam gorąco usługi pani Kasi naprawdę jest The Best.Pozdrawiam Wszystkich co wypowiedzieli się pozytywnie oraz oczywiście panią Kasie. Oby niedowiarkowie przejżeli na oczy i nie szukali pomocy u chosztaplerów tylko u ludzi rzetelnych i wiarygodnych jeszce raz pozdrawiam pani Kasiu i dziękuje

 

Wystawiona 27-09-2009 20:44 przez Sławek (87.205.89.*)

 

 

 Wiele lat temu Pani Katarzyna Węgrzyn podczas jednego spotkania ustawiła mój kręgosłup i natychmiast zakończyły sie moje kłopoty spowodowane drętwieniem nóg. Chcę tutaj podkreślic, iż odbyło się to w sposób całkowicie bezbolesny. Parę lat po tym pojechałam do Pani Kasi z poważnymi problemami zdrowotnymi. Dzięki dobrej diagnozie i działaniami takimi jak: dobieranie mieszanek ziołowych, leków homeopatycznych, suplementów i zabiegom które sama wykonywała i tym zalecanym do wykonywania w domu udało się doprowadzic mój organizm do równowagi. Za cierpliwosc, uwagę, zrozumienie, ciągłe motywowanie mnie do działania bardzo, bardzo dziękuję!

 

Wystawiona 10-09-2009 10:29 przez Maria

 

 

 Z przyjemnością i wielką radością podzielę się z Państwem moim szczęściem.Jestem zdrowa!!!Zostałam wyleczona przez najwyższej klasy uzdrowicielkę panią Katarzynę Nadzieję Węgrzyn.Pediatrzy nie stwierdzali u mnie choroby /zupełny brak apetytu,blada cera,niska waga do wzrostu,bardzo częste bóle brzucha,ogólna apatia/.Mistrzyni Uzdrawiania stwierdziła:helicobacter pylori,wątroba przeciążona substancjami chemicznymi,śledziona powiększone,niedobór magnezu i wapnia,wzrok osłabiony,jelita brzydkie,żołądek wżery,zatoki lekko zajęte,anemia.Jeździłam przez kilka miesięcy,co miesiąc.Sumiennie starałam się wykonywać zalecenia Mistrzyni Uzdrowicielki.Połykałam witaminy i minerały,piłam zioła,homeopatię odpowiednia dieta.Jestem wyleczona.Podchodzę z większa pokorą do zdrowia.Mam wielki szacunek i uznanie dla najwyższej klasy specjalistki pani Katarzyny.Jeżeli będzie mi cokolwiek dokuczało poproszę mamę lub brata dzięki którym tam trafiłam /leczą się również u pani Katarzyny /do Mistrzyni Wschodnich Metod Leczenia,aby mnie zarejestrowali i zawieźli w celu leczenia.

 

Wystawiona 02-09-2009 10:39 przez Paulinka Błaszczyk lat 11

 

 

 

 Do pani Katarzyny Węgrzyn trafiłam w lipcu 2008 roku. Zdesperowana szukałam pomocy, bo medycyna tradycyjna rozłożyła ręce. Dokuczały mi obrzęki stawów , silne bóle kolan i obrzęki całych nóg oraz na łydkach pojawiły się czerwone rumienie. Z takimi dolegliwościami trafiłam do szpitala. Po kompleksowych badaniach ,w tym dwukrotnie tomograf, diagnoza brzmiała- hipereozynofilia Niestety nie podjęto konkretnego leczenia, jedynie zalecono regularne badania i kontrole w poradni hematologicznej. Dolegliwości były uciążliwe. Z polecenia znajomych znalazłam się w gabinecie Pani Katarzyny. Zostałam zdiagnozowana na podstawie badania stóp i szokiem dla mnie była trafność diagnozy-tak dokładna jak tomograf komputerowy. To mnie przekonało ostatecznie do podjęcia terapii u pani Katarzyny Węgrzyn . Od roku , co miesiąc jestem u Pani Kasi. Przyjmuję zalecane zioła, leki homeopatyczne i suplementy. Ich skład i ilość korygowane są co miesiąc, jak również co miesiąc, poprzez badanie stóp, sprawdzane są postępy w leczeniu. Oto niektóre efekty terapii: zniknęły obrzęki nóg oczyściła się wątroba ze złogów cholesterolowych jelito grube oczyszczone zostało z zalegających złogów poprawiła się jakość snu zmniejszyło się nadciśnienie i dzięki temu mogłam zmniejszyć dawkę leków zniknęły problemy z wypróżnianiem organizm stał się silniejszy, odporniejszy i dzięki temu poradził sobie z depresją , spowodowaną między innymi problemami zdrowotnymi wzrosła również odporność na codzienne stresy SYTEMATYCZNIE ZMNIEJSZA SIĘ EOZYNOFILIA

 

Wystawiona 14-08-2009 20:12 przez Róża Jędruszek

 

 

 Kontakt do Pani Katarzyny dostałam od znajomej. Właśnie lekarz stwierdził u mnie guzki na tarczycy i skierował mnie do specjalisty. Bałam sie, że grozi mi operacja. Pojechałam do gabinetu pani Katarzyny. Po diagnozie, która trwała bardzo długo, była szczegółowa, dokładna, okazało się, że tarczyca to wierzchołek góry lodowej, że cały mój organizm nie działa tak, jak należy. Pierwszym krokiem była dwutygodniowa terapia z codziennymi zabiegami. Później comięsieczne wizyty i systematyczne realizowanie zaleceń - picie mieszanek ziołowych, przyjmowanie suplementów i homeopatii. Dzisiaj po trzyletniej kuracji czuję się dobrze, znam swój organizm i nie denerwuję się z byle powodu. Jestem wdzięczna Pani Katarzynie za przywrócenie mi równowagi fizycznej i psychicznej.

 

Wystawiona 04-08-2009 08:44 przez Elżbieta

 

 

 Do Katarzyny Węgrzyn trafiłam przez przypadek,z ogromną cystą na jajniku.Lekarze chcieli operować,ale ja potrzebowałam czasu na zastanowienie się.Nie szukałam naturoterapeuty,bo nie wierzyłam,że mój organizm podda sie takim zabiegom.Znajomi zaczęli mnie przekonywać żebym spróbowała naturalnie się wyleczyć a ja,kiedy wyobraziłam sobie,że po operacji zostanie mi jeden jajnik,a nie urodziłam jeszcze upragnionego dziecka,to w zasadzie nie miałam siły im się przeciwstawić... Wszystko zaczęło się od diagnozy,gdzie dokładnie dowiedziałam się co mi dolega i usłyszałam rozmiary mojej cysty identyczne jakie były na wyniku z USG,następnie zaczęłyśmy zabiegi,które trwały czternaście dni.W trakcie leczenia,z polecenia Katarzyny,robiłam badania lekarskie i po dziewięciu dniach cysta zmniejszyła się z 5,5 x5,2 centymetra na 35 x32 milimetra a po wszystkich zabiegach zupełnie zniknęła! Po kilku latach trafiłam znów do Katarzyny kiedy wypadły mi kręgi i nie mogłam normalnie się poruszać bez środków przeciwbólowych.Po pierwszym nastawianiu czułam się jak bym dostała nowy kręgosłup. Cieszę się,że poznałam naturoterapeute,który tak doskonale zna się na swojej pracy i który ma takie podejście do pacjentów.Dziś staram się być pokorna i dbac o swoje zdrowie,ale muszę przyznać,że od czasu kiedy poznałam Katarzynę Węgrzyn nie boje się chorób. Jeszcze raz dziękuję. Adrianna Walkiewicz

 

Wystawiona 03-08-2009 01:16 przez Adrianna Walkiewicz

 

 

 Bardzo cieszę się, że mogę publicznie wyrazić swoją opinię na temat terapii prowadzonej przez panią Katarzynę Węgrzyn. Moje dziecko miało latami ciągnącą się alergię, z dusznościami, łzawieniem, katarem...Nie pomagało odczulanie, tabletki...Kilka wizyt u pani Katarzyny i stan mojego dziecka znacznie się poprawił. Teraz już po alergii nie ma śladu, trawa ani zboże nie wywołują żadnych reakcji. Pragnę dodać, iż sama również jestem pacjentką pani Katarzyny. Nigdy wcześniej nie spotkałam osoby tak kompetentnej, wszechstronnej i oddanej pacjentom, a odwiedziłam wielu terapeutów.... Podczas diagnozy można dowiedzieć się bardzo wiele o przyczynach swoich dolegliwości, a to daje poczucie bezpieczeństwa. Zasady leczenia są jasne, wytłumaczone językiem zrozumiałym dla każdego. Wizyta w gabinecie pani Katarzyny jest prawdziwą przyjemnościa, jej spokój i wiedza działają uspokajająco i dają motywację do systematycznej walki z chorobą. Dziękuję i życzę dalszych sukcesów terapeutycznych! :)

 

Wystawiona 31-07-2009 22:10 przez Małgorzata

 

 

 Diagnoza trafna w 100%. Bardzo dobre efekty w leczeniu ziołami i suplementami. Dzięki skutecznemu leczeniu uniknęłam operacji usunięcia jajników. Jestem już całkowicie zdrowa. Moja mama dzięki pani Katarzynie uniknęła amputacji palca stopy cukrzycowej. Mój tato został wyleczony z kamieni woreczka żółciowego i na 2 lata przed pierwszymi objawami choroby ajcchajmera już nas uprzedziła o nadchodzącej chorobie. Moja córka została wyleczona z alergii na sierść zwierząt i dzięki temu mamy 2 koty i psa oraz zostały jej przywrócone normalne miesiączkowanie. Pani Katarzynie Węgrzyn zawdzięczam swoje zdrowie i całej mojej rodziny z całego serca polecam.

 

Wystawiona 31-07-2009 21:50 przez Maria Pawlik

STRONA GŁÓWNA

naturoterapiawroclaw.pl © 2014   Wszelkie prawa zastrzeżone.   Projekt strony: Dobrzesprzedane.pl Justyna Wolniewicz-Borkowska